Cafe x Pub
poznaj nas i nasze pasje

Mamy dla Was 14 kranów z najlepszymi piwami rzemieślniczymi z Polski i ze świata. Zawsze na 8 kranach dostępne jest niezawodne piwo od Trzech Kumpli – Browar Lotny, którego jesteśmy lokalem patronackim  – jedynym w Polsce! Dodatkowo czeka na Was ok. 50 propozycji piw butelkowych.

Wiadomo, że piwo lubi towarzystwo dlatego do piwa proponujemy Wam kanapki w stylu american slow food, które przygotowujemy starannie, zawsze ze świeżych składników, żeby smakowały jak najlepiej.

W naszej ofercie mamy również: Milkshakes na bazie lodów Ben & Jerry’s ; Naturalne lemoniady z Dobrego Materiału i On Lemon 😉 100% arabikę  od Poli Cafe, małej włoskiej palarni kawy z Bolonii; Sypaną herbatę w różnych postaciach od zaprzyjaźnionego Warsztatu Herbaty Niszowe  bałkańskie  wina z małych rodzinnych winiarni oraz sezonowe propozycje  koktajlowe –  orzeźwiające na letnie upały i rozgrzewające na długie zimowe wieczory.

Ogólnie … same pyszności 🙂

 

 

 

Miejscówka to również doskonałe miejsce na organizację imprez i spotkań dla firm i grup zorganizowanych. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oferując atrakcyjne rabaty. Na życzenie zapewniamy catering oraz udostępniamy rzutnik. Sprawdź nas i przekonaj się sam. 

miejscowka@miejscowka.eutel. kontaktowy

Piszą o nas.